top of page
 • Co mohu očekávat po vytažení zubu?
  3 dny narůstající otok, pozvolna ustupující, zvýšenou teplotu, tupou a tlačivou bolest, omezené otevírání úst, v den zákroku se může objevit mírné krvácení z rány, bolestivost při polykání (při extrakci dolních stoliček), může se objevit i malá modřina obličeje v místě výkonu
 • Co po vytažení zubu nemohu dělat, co bych naopak měl?
  Doporučujeme především odpočívat a přerušovaně chladit tvář v místě výkonu. Je zakázáno kouřit, jakkoliv vycucávat, vysávat z rány, nepoužívat tedy ani brčko, nevytvářet podtlak. Při čištění zubů nepoužívat pastu pro zamezení nutnosti si vypláchnout ústa, při výplachu nechat vodu volně vytéct z úst, spát s vypodloženou hlavou, užívat (v případě předepsání) antibiotika až do dobrání, v prvních dnech jíst pouze měkkou, kašovitou stravu. Nedoporučujeme horké nápoje ani horké jídlo.
 • Mohu si po vytažení zubu vyplachovat ústa bylinkami v podobě ústní vody?
  První 3 dny po výkonu vyplachování úst nedoporučujeme, poté to určitě možné je. Vhodné jsou například ústní vody s obsahem chlorhexidinu.
 • Nemohu se dostavit na sjednaný termín, jak mám postupovat?
  Jakmile se tuto informaci dozvíte, kontaktujte prosím naši ordinaci ať už prostřednictvím emailu, sms zprávy, či telefonického hovoru. Čím dříve nám dáte vědět, tím větší máme šanci na ošetření jiného pacienta. Idelání odhlašovácí dobou je zpravidla 48h před termínem.
 • Bolí mě zub, co mám dělat?
  Kontaktujte prosím naši ordinaci ať už prostřednictvím sms zprávy, emailu či telefonického hovoru.
 • Volám na uvedené tel. číslo, ale nikdo to nezvedá.
  Pokud telefon nezvedáme, pravděpodobně se právě věnujeme aktuálnímu pacientovi. Na všechny zmeškané hovory voláme nazpět do 24hodin. Pro rychlejší komunikaci volte sms či emailovou zprávu.
 • Jaký zubní kartáček doporučujete?
  Doporučujeme kartáček s měkkými vlákny, malou hlavičkou a rovně zastřiženými vlákny. Pro více informací se objednejte na dentální hygienu, rádi Vás s kartáčkem naučíme i správně zacházet.
 • Přijímáte nové pacienty?
  Aktuálně z kapacitních důvodů nové pacienty nepřijímáme.
 • Jak se k vám dostanu?
  Autobusem: zastávka Poliklinika Budějovická - výstup před budovou Městského úřadu, skrz který můžete projít a dostanete se do atria, ze kterého se vydáte do Zelené budovy, vchod 4, 2.NP Stomatologie, 2 samostatné ordinace Stomatologie Praha Metrem: zastávka Budějovická - po eskalátorech podchodem směrem do městského úřadu, východ na autobusové zastávce Poliklinika Budějovická, přímo před vchodem do Městského úřadu, skrz který můžete projít a dostanete se do atria, ze kterého se vydáte do Zelené budovy, vchod 4, 2.NP Stomatologie, 2 samostatné ordinace Stomatologie Praha Autem: Parkoviště - po stranách polikliniky 2 placené parkoviště, nebo naproti budově Městského úřadu parkoviště před DBK Budějovická
 • Dá se u Vás platit kartou?
  V ordinaci přijímáme platby pouze v hotovosti.
bottom of page